Увага! Соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні»

Дата: 17.02.2020 16:35

НЕМИРІВСЬКА  РАЙОННА  ФІЛІЯ
ВІННИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ   ЗАЙНЯТОСТІ  ІНФОРМУЄ:

Увага! Соціальний проект

«Ти можеш усе! Можливості безмежні»

Мета Проекту - надання можливості усім бажаючим особам з інвалідністю навчатись безоплатно на онлайн курсах та по закінченню навчання взяти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних ІТ-компаніях України.

Умов для участі в проекті усього дві:

1. Наявність бажання.
  2. На етапі участі в конкурсах на вакантні посади, окрім резюме та сертифікатів про успішне закінчення курсів, необхідно підтвердити інвалідність відповідними документами.

Початок навчання з 5 березня 2020 року.

Основні курси:?

Основи програмування CS50 2019
Курс «CS50: Основи програмування» від Гарвардського університету вважається найкращим курсом для опанування комп’ютерної майстерності у світі.

Основи тестування програмного забезпечення
Хто ж такий тестувальник програмного забезпечення? Якими знаннями потрібно володіти щоб опанувати цю професію? Реєструйтесь та дізнавайтесь більше!

Додаткові курси:

Основи програмування
Курс з програмування мовою Python доступний будь-кому.

Основи програмування на Java
Даний курс орієнтований на вивчення Java як людьми з мінімальним рівнем знання програмування так і людьми, які хочуть покращити свої знання з певних нюансів мови.

Основи Web UI розробки
Даний курс дозволяє освоїти основні поняття веб розробки зрозуміти, з чого краще почати вивчення мов програмування, а також отримати базові навики у написанні коду.

Комунікаційні інструменти для побудови репутації
Як використовуючи різні інструменти комунікації, побудувати власну професійну репутацію, привернути увагу до продукту чи створити імідж організації.

Основи інформаційної безпеки
Дізнайтеся, як захищатися від сучасних кіберзагроз.

Аналіз даних та статистичне виведення на мові R
Базовий курс для майбутніх аналітиків.

Візуалізація даних
Для фахівця-аналітика вкрай важливим є вміння представити, візуалізувати результати свого аналізу так, щоб це найкраще сприймалось іншими людьми, які часто не є фахівцями в цій галузі.

Бізнес-англійська
Цей курс націлений на те, щоб допомогти вам вивчити ключову бізнес-лексику та деякі елементи граматики, і разом спробувати використовувати ці знання на практиці у робочих ситуаціях.

Дизайн-мислення для інновацій
Даний курс допоможе краще зрозуміти дизайн-мислення як підхід до вирішення складних проблем та створення інновацій.

Наука повсякденного мислення
Ви отримаєте інструменти, які допоможуть навчитися мислити незалежно й аналітично, цінувати факти більше за власний досвід.

За  інформацією та консультаціями звертайтесь до Немирівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, вул. Соборна, 93Б, м. Немирів, Вінницька обл., 22800, тел. (04331) 2-25-97, 2-14-88, 2-37-55,факс 2-14-88,

E-mail : nem.rcz@gmail.com.

17.02.2020р.