До уваги місцевих органів виконавчої влади, головам сільських, селищних, міських рад, об’єднаних територіальних громад

Дата: 26.11.2019 09:37

НЕМИРІВСЬКА  РАЙОННА  ФІЛІЯ
ВІННИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ   ЗАЙНЯТОСТІ  ІНФОРМУЄ:

Про організацію громадських робіт

У 2020 році залучення до  громадських робіт здійснюватиметься з врахуванням норм діючого законодавства, відповідно до ч.3 ст. 31 Закону України «Про зайнятість населення», постанови Кабінету Міністрів України №175 від 20 березня 2013 року «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру» зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України №541 від 29.07.2015 р., керуючись ст.34 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні».

При підготовці пропозицій до проекту бюджету Фонду загальнообов”язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття  на 2020 рік рекомендовано розрахунки видатків на організацію громадських робіт здійснювати з врахуванням перспективи їх спів фінансування у співвідношенні  80% - кошти місцевих бюджетів та 20% - кошти Фонду за такими видами, як  благоустрій території населених пунктів та впорядкування придорожніх смуг.

Оплата праці безробітних за участь у громадських роботах за такими видами, як підсобні та ремонтні роботи на об’єктах соціальної сфери, екологічний захист, надання допомоги учасникам АТО і ООС, членам їх сімей, сім’ям поранених та загиблих військовослужбовців в зоні АТО здійснюватиметься у співвідношенні 50%х50%, за рахунок коштів місцевих бюджетів можуть організовуватися будь-які види громадських робіт, затверджені рішеннями місцевих органів влади.

ПЕРЕЛІК

видів громадських робіт, які  мають тимчасовий характер, економічну соціальну та екологічну користь для громади, надають можливість тимчасового працевлаштування безробітних,  фінансування яких здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів та/або коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття

Благоустрій;

Благоустрій та озеленення територій населених пунктів;

Благоустрій зон відпочинку і туризму;

Екологічний захист навколишнього середовища;

Впорядкування місць поховання, меморіалів захисників Вітчизни;

Впорядкування придорожніх смуг;

Супровід осіб з інвалідністю по зору;

Догляд за громадянами у закладах соціальної сфери;

Будівельні та ремонтні роботи на об'єктах соціальної сфери;

Інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та робота з документацією;

Утримання у належному стані цвинтарів;

Роботи із надання допомоги учасниками АТО та їх сім'ям;

Відбудова історико-архітектурних пам'яток;

Заліснення земель;

Допоміжні роботи у дитячих будинках та домах для людей похилого віку;

Впорядкування територій населених пунктів з метою ліквідації наслідків

надзвичайних ситуацій, визнаних такими у встановленому порядку;

Надання послуг із супроводу, догляду, обслуговування, соціально-медичного патронажу осіб з інвалідністю.

За  інформацією та консультаціями звертайтесь до Немирівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, вул. Соборна, 93Б, м. Немирів, Вінницька обл., 22800, тел. (04331) 2-25-97, 2-14-88,2-37-55,факс 2-14-88,

E-mail : nem.rcz@gmail.com.

21.11.2019р.