До уваги роботодавців

Дата: 23.10.2019 16:23

НЕМИРІВСЬКА  РАЙОННА  ФІЛІЯ
ВІННИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ   ЗАЙНЯТОСТІ  ІНФОРМУЄ:

До уваги роботодавців

Білоцерківський національний аграрний університет

21 листопада  2019 року о 10.00

в приміщенні  Білоцерківського  національного аграрного університету (за адресою м. Біла Церква, пл. Соборна,8/1) проводить ярмарок вакансій.

Білоцерківський національний аграрний університет готує бакалаврів та магістрів за наступними напрямками підготовки :

«Агрономія», «Садово-паркове господарство, «Геодезія та землеустрій», «Ветеринарна медицина», «Ветеринарна гігієна», «Санітарія і експертиза», «Технологія виробництва  і переробки продукції тваринництва», «Харчові технології», «Екологія», «Водні біоресурси та аквакультура», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування», «Економіка», «Менеджмент», «Публічне управління та адміністрування», «Підприємництво , торгівля та біржова діяльність»

Роботодавці, які мають або матимуть потребу в 2020 році в зазначених фахівцях з числа випускників БНАУ просимо  надіслати підтвердження  про участь у заході до 01.11.2019р на електронну адресу університету e-mail: pratcevlashtyvanna@gmail.com

Контактна особа: Ліскович Володимир Андрійович моб. тел 067 472 66 96.

За  інформацією та консультаціями звертайтесь до Немирівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, вул. Соборна, 93Б, м. Немирів, Вінницька обл., 22800, тел. (04331) 2-25-97, 2-14-88,2-37-55,факс 2-14-88,

E-mail : nem.rcz@gmail.com.

23.10.2019р