Вінницький обласний центр зайнятості інформує

Дата: 21.08.2019 14:00

Вінницький обласний центр зайнятості
інформує

Електронні сервіси дедалі частіше стають невід’ємною частиною нашого життя.

Державна служба зайнятості активно розвиває та використовує такі електронні сервіси з надання соціальних послуг громадянам як: «Електронна черга», «Електронний кабінет шукача роботи», «Відео-резюме» та платформу для он-лайн профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа».

З метою підвищення якості надання послуг та взаємовигідної співпраці з роботодавцями фахівці обласної служби зайнятості залучають керівників підприємств та приватних підприємців, які мають найманих працівників, до використання такого сервісу як «Електронний кабінет роботодавця».

Ці електронні сервіси можна знайти на сайті Вінницького обласного центру зайнятості  https://vin.dcz.gov.ua/.

А для зручності пошуку у Вінницькій обласній службі зайнятості створили QR-коди. Завдяки їм потрапити до інтерент-ресурсів Вінницької обласної служби зайнятості можна в один клік з будь-якого мобільного гаджету!

За допомогою QR-кодів, маючи відповідні налаштування свого пристрою мобільного зв’язку, ви можете зайти на:

• Вебсайт Вінницького обласного центру зайнятості;
  • Мапу вакансій Вінницького міського центру зайнятості;
  • YouTube сторінку Вінницької обласної служби зайнятості;
  • Facebook Вінницького обласного центру зайнятості.

Спробуйте та переконайтесь що це швидко та зручно!

За  інформацією та консультаціями звертайтесь до Немирівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, вул. Соборна, 93Б, м. Немирів, Вінницька обл., 22800,

тел. (04331) 2-25-97, 2-14-88,2-37-55, факс 2-14-88,

E-mail : nem.rcz@gmail.com.