ШАНОВНИЙ РОБОТОДАВЦЮ !

Дата: 12.03.2019 15:25

НЕМИРІВСЬКА  РАЙОННА  ФІЛІЯ

ВІННИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ   ЗАЙНЯТОСТІ  ІНФОРМУЄ:

ШАНОВНИЙ РОБОТОДАВЦЮ !

Державна служба зайнятості проводить опитування з метою визначення переліку підприємств, установ та організацій, на яких можливе проходження стажування студентами  вищих та учнями професійно-технічних навчальних закладів.

На виконання Закону України «Про зайнятість населення» постановою Кабінету Міністрів України від 16 січня 2013 року №20 затверджено Порядок укладення договору про стажування студентів вищих та учнів професійно-технічних навчальних закладів на підприємствах, в установах та організаціях та Типову форму договору про стажування студентів вищих та учнів професійно-технічних навчальних закладів на підприємствах, в установах та організаціях.

Додаткову інформацію щодо порядку укладання та типової форми договору про стажування студентів вищих та учнів професійно-технічних навчальних закладів на підприємствах, в установах та організаціях Ви можете отримати в Немирівській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості, вул. Соборна, 93Б, м. Немирів, Вінницька обл., 22800,

тел. (04331) 2-25-97, 2-14-88,2-37-55,факс 2-14-88,

E-mail : nem.rcz@gmail.com.

Дякуємо Вам за співпрацю!

12.03.2019р.