Можливості працевлаштування в галузі будівництва в Ізраїлі для кваліфікованих українських працівників

Дата: 23.01.2019 11:45

НЕМИРІВСЬКА  РАЙОННА  ФІЛІЯ  ВІННИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО  ЦЕНТРУ  ЗАЙНЯТОСТІ  ІНФОРМУЄ:

Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль надана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року).

Відповідно до Угоди визначено 4 сфери для працевлаштування висококваліфікованих українських фахівців в Ізраїлі:

1. опалубник - будівельні роботи (промислове будівництво, обробка

деревини), обов'язковим є вміння читати плани будівництва;

1. арматурник - робота з металом, обов’язковим є вміння читати

плани будівництва;

1. лицювальник – плиточник (покриття стін та підлоги керамічною

плиткою);

1. штукатур (штукатурні роботи).

Уповноваженою представляти Управління з питань населення та міграції при Міністерстві внутрішніх справ Держави Ізраїль на території України, з 10.12.2018 визначено громадську організацію «Велика ідея», яка здійснюватиме логістику в проведенні інформаційних кампаній про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Ізраїля та інформаційно-заохочувальної діяльності в рамках реалізації двосторонньої Угоди.

Некомерційна організація забезпечує роботу інформаційної лінії та надає інформаційно-консультаційні послуги про умови участі в програмі відповідно до Угоди за телефонами (099) 2025588, (093) 2025588, (097) 2025588.

За  інформацією та консультаціями звертайтесь до Немирівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, вул. Соборна, 93Б, м. Немирів, Вінницька обл., 22800,

тел. (04331) 2-25-97, 2-14-88,2-37-55,факс 2-14-88,

E-mail : nem.rcz@gmail.com.