ДО УВАГИ БЕЗРОБІТНИХ ГРОМАДЯН

Дата: 28.11.2018 11:17

НЕМИРІВСЬКА  РАЙОННА  ФІЛІЯ

ВІННИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ   ЗАЙНЯТОСТІ  ІНФОРМУЄ:

ДО УВАГИ БЕЗРОБІТНИХ ГРОМАДЯН

Державна служба зайнятості України прагне зробити свої послуги максимально доступними та комфортними. Веб-сайт Державної служби зайнятості України «Єдине соціальне середовище зайнятості» надає можливість швидкого пошуку вакансій та резюме по всій Україні. Для тих, хто шукає роботу, створено «Електронний кабінет безробітного»

В «Електронному кабінеті» безробітні громадяни мають можливість створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитися із пропозиціями робіт тимчасового характеру, дізнатися про можливості професійного навчання. А також, власник кабінету може переглядати дані про заплановані та фактичні відвідування центру зайнятості, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю.

Скористатись сервісами нового сайту можливо за посиланням https://www.dcz.gov.ua.

За  інформацією та консультаціями звертайтесь до Немирівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, вул. Соборна, 93Б,

м. Немирів, Вінницька обл., 22800,

тел. (04331) 2-25-97, 2-14-88,2-37-55,факс 2-14-88,