Презентуємо роботодавців

Дата: 17.08.2018 08:42

НЕМИРІВСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ

ВІННИЦЬКОГО  ОБЛАСНОГО  ЦЕНТРУ  ЗАЙНЯТОСТІ  ІНФОРМУЄ:

Презентуємо роботодавців

Немирівською районною службою зайнятості постійно здійснюється комплексна інформаційно–роз»яснювальна робота, спрямована на інформування громадськості щодо соціальних послуг, які надаються шукачам роботи та роботодавцям, а також щодо інноваційних форм роботи, які відповідають сучасним вимогам ринку праці.

16 серпня 2018 року в приміщенні Немирівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості був проведений масовий захід «Презентація роботодавця».

На захід було запрошено: Немирівський відділ поліції, який представила Григораш Катерина – інспектор кадрового забезпечення Немирівського відділу поліції; компанія «ОККО», менеджер сервісу Яніна Школа; голова Фермерського господарства Стецюра Микола (с.Головеньки). В заході взяло участь 30 безробітних.

З перших уст від роботодавців шукаючі роботу дізналися про перелік вакансій, про оплату праці, режим роботи, вимоги та критерії підбору працівників.

Крім озвучених вакансій додатково громадяни були інформовані про ситуації на ринку праці в районі та за його межами, актуальні вакансії в ФОП Літовчук Л.А., ТОВ «Аргон», магазин «Грош», ТОВ ПК «Зоря Поділля», ТОВ «АТБ-Маркет», ТОВ «ІСТ ВЕСТ СТАНДАРТ» та інші.

Служба зайнятості постійно вивчає перспективи розвитку локального ринку праці, створення нових робочих місць, інформує роботодавців про запровадження електронного кабінету для роботодавців та безробітних.

16.08.2018р.                             Директор Немирівської філії Людмила Мельник