ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 07.08.2018 16:08

Презентація роботодавця  ТОВ «ПРЕМІУМ КОЛЛ»

ОГОЛОШЕННЯ

09 серпня 2018 року з 10:00 до 11:00 год.  в приміщенні Правобережного   РЦЗ  міста Вінниці  на  3-му поверсі за адресою: м. Вінниця, вул. Стрілецька, 3а відбудеться презентація роботодавця  ТОВ «ПРЕМІУМ КОЛЛ».

На захід запрошуємо усіх бажаючих знайти роботу та стабільний заробіток.

ПРОПОНУЮТЬСЯ ВАКАНСІЇ:

- фахівець, продавець-консультант
Основні вимоги до кандидатів: Робота з діючими клієнтами. Обробка та оформлення  інтернет -  замовлень з продажу побутових та непродовольчих товарів Вільне володіння російською та державною мовою, націленість на процес і результат, досвід роботи з клієнтами вітається. Стажування на робочому місці. Робота за адресою вулиця Скалецького.

Заробітна плата:  оклад-3800 + бонуси, святкові, нічні, премія Заробітна плата + бонуси (премія).
Графік роботи: позмінний гнучкий, згідно графіка.

Освіта:  без вимог.

- менеджер (управитель) в роздрібній торгівлі побутовими та непродовольчими товарами

Основні вимоги до кандидатів:  Обслуговування клієнтів з продажу побутових та непродовольчих товарів. Вільне володіння російською та державною мовою, націленість на процес і результат, досвід роботи з клієнтами вітається. Стажування на робочому місці. Робота за адресою вулиця Скалецького. Відповідальність, вільне володіння  комп'ютером.

Заробітна плата:  оклад 4800+бонуси, премія

Графік роботи: 5-денний робочий тиждень, згідно графіка.

Освіта: вища економічна.

За  інформацією та консультаціями звертайтесь до Немирівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, вул. Соборна, 93Б, м. Немирів, Вінницька обл., 22800,

тел. (04331) 2-25-97, 2-14-88,2-37-55,факс 2-14-88,

E-mail : nem.rcz@gmail.com