Перший випуск ДНЗ "Ромашка"

Дата: 31.05.2013 16:17

31.05.2013 р. відбувся перший випуск ДНЗ "Ромашка".

Іще наче зовсім недавно відкрив свої двері для малят новоутворений дитячий садочок "Ромашка", розташований на території Райгородської школи. І ось сьогодні десятеро дітей - 5 хлопчиків та 5 дівчаток залишили його поріг, щоб перейти у перший клас Райгородської середньої школи. Радість і сум були на очах у присутніх батьків, дітей та вихователів. Радість - що дітки стали доросліші, розумніші, отримали знання і вже видно результат довгої та нелегкої праці, сум - тому що кожна дитина стала вже рідною та близькою і не хочеться розлучатись. Проте життя продовжується, і на їх місце невдовзі прийдуть інші дітки, щоб продовжити естафету у Країні Знань.