Пошук

Юрковецький ліцей

Фото без опису

Першим навчально-освітнім закладом нашого села Юрківці була школа грамоти, яку відкрили в 1870 р. Це була звичайна хата на дві половини, посередині була стіна, в одній кімнаті жив учитель, а в другій був клас.         У 1924 р. школу перенесли в приміщення волості.

У 1930р. школа стала називатися трудовою політехнічною неповною середньою, де було відкрито 5 класів, а в 1940 р. було відкрито 8 класів. Сучасне приміщення школи побудоване в 1937 р., а добудована школа в   1965 р.

У 2021році навчальний заклад було перейменовано в Юрковецький ліцей Райгородської сільської ради Вінницької області.

Основний напрям розвитку ліцею – інформатизація та комп’ютеризація освітнього процесу. Наскрізне  застосування інформаційно- комунікативних технологій в освітньому процесі та управлінні закладом має стати інструментом забезпечення успіху Нової української школи.

У ліцеї працює 17 педагогічних працівників, навчається 75 учнів.

Основним напрямком виховної роботи ліцею є національно-патріотичне виховання.

Юрковецький ліцей намагається надати якісну, сучасну освіту, виховати особистість, яка здатна до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, відповідальності, трудової діяльності та громадянської активності.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без описуФото без опису

Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень