ЗДО "Сонечко" с. Семенки

Заклад дошкільної освіти «Сонечко» розташований в мальовничому селі Семенки на березі Південного Бугу   Гайсинського району Вінницької області.

Дошкільний навчальний заклад заснований 20-го грудня 2010 року.

На даний час ЗДО «Сонечко» готовий прийняти 12 дітей  різновікової групи. З них 5 дітей старшого дошкільного віку.

Вся навчально-виховна робота в дитячому садку ведеться українською мовою.

Заклад розрахований на дев’ятигодинне п’ятиденне перебування дітей.

В ЗДО обладнані чудові кімнати для навчання і відпочинку малюків.

Фінансування закладу здійснює Райгородська сільська рада Гайсинського району.

Працюємо над темою «Екологічне виховання дошкільників».

Дитячий садок-це світлий затишний будинок. У цьому будинку є яскраві іграшки, цікаві книги, зручні меблі, сучасне обладнання.   А найголовніше, в цей будинок щоранку приходять малюки, щоб радісно і плідно провести день, пограти і поспілкуватися з друзями і з дорослими, дізнатися щось нове і цікаве. Дитячий садок – це другий дім, сім’я,дитина,казка.

Презентація ДНЗ