Семенська філія КЗ "ЦКД Райгородської сільської ради"

Фото без опису   Фото без опису

Масова робота увібрала в себе багаторічні духовні традиції накопичений величезний досвід проведення заходів різних за змістом та методикою. Так як і в усіх закладах культури та бібліотеках у Семенському Будинку культури важливе місце займає масова робота. За звітний 2016 рік проведено чимало заходів, на які було запрошено жителів села. Проводились святкові концерти до Нового року, 8 Березня, Дня матері, Дня Перемоги. По сценарію проведено 7 липня свято Івана –Купала (фотографії додаються).

Проведено багато бесід, найбільше з молоддю на теми: «СНІД – страшна хвороба віку», «Тверезість-норма життя», «Нескоренний Прометей» ( до дня народження Т.Г. Шевченка), «Чорна пляма в історії людства» (до дня Чорнобильської катастрофи), «Мати найдорожча людина в світі» (до дня матері), «Конституція – основний закон України»( до дня Конституції України 28 червня), «Молодь за здоровий спосіб життя», «У світі цікавих професій».

Людина завжди має пам’ятати звідки вона родом, де її коріння, глибоко знати історію свого села, народу, мову звичаї. Тому проводяться бесіди на краєзнавчі теми, читається історія села, переглядаються папки «Про наше село пишуть».

У вихідні дні п’ятниця, субота, неділя у Будинку культури проводяться дискотеки. На сцені Будинку культури поставлено учасниками драматичного гуртка дві вистави «Кум-мірошник, або сатана в діжці, «Чобіт лиха наробив».

За звітний період  2016 року велика увага приділялась патріотичному вихованню молоді. Проводились уроки мужності на тему: «В атаку йшли не ради нагород», «Живим Уклін-загиблим слава». В Будинку культури зроблено тематичну полицю « Війна, Схід, Герої, Жертви», а також стенд « Вінничани які віддали своє життя на сході України». Проводилась зустріч з воїном, учасником бойових дій Мандриком С.О., який розповів про свої проведені  місяці в Авдіївці.

Вдалим та змістовним заходом було проведення свята до 25 річчя Незалежності України «Моя Україна – родина єдина». В газеті «Прибузькі новини» є публікація за свято, яке зібрало велику кількість глядачів (фотографії додаються).

26 листопада 2016 року у Будинку культури був проведений вечір-пам'яті жертв голодомору, відбувся перегляд тематичної папки. Розповідь про ті страшні роки була прочитана сільським головою Махинею К.К.

У 2016 році у Будинку культури було зроблено поточний ремонт, та благоустрій територій де знаходиться пам’ятник загиблим воїнам односельчанам.

Директор Будинку культури                                                 Мандрик І.В.