Пошук

Райгородська бібліотека-філія

Сучасна бібліотека

ІСТОРІЯ РАЙГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ

     Бібліотека за згадкою старожилів села існувала ще до війни (Райгород на той час ще був містечком), але точної дати заснування та місцезнаходження ніхто не пам’ятає. Після війни вона знаходилась в старому приміщенні сільської ради, де займала невеличку кімнатку. А в 1964 році перемістилась в нове приміщення сільської ради і, з поповненням фонду, розмістилась вже у двох кімнатах. В 1968 році введений в дію новий будинок культури з відведеним приміщенням для бібліотеки з окремим входом, де вона знаходиться і понині.

     На початку 1950-х років бібліотеку почала очолювати Задорожня Марія Федорівна, яка в 1946 році нагороджена орденом Червоної Зірки та нагрудним знаком «Зразковий мінер». У 70-х роках відбулась централізація бібліотек і Райгородська сільська бібліотека стала філіалом № 62 центральної бібліотечної системи Немирівського району. В 1992 році Задорожня М.Ф. вийшла на відпочинок, а завідуючою бібліотекою-філіалом стала молодий фахівець Опариста Т.М. А з 1996 року –Мовчан Г.В.

     У 2003 році відбулась часткова децентралізація бібліотек району і бібліотека знову стала Райгородською сільською публічною. А з 2011року в історії бібліотеки відкрилась нова сторінка, вона стала зоною впровадження інформаційних технологій.


 

Сторінка у соціальній мережі:

 Фото без опису   
  https://www.facebook.com/profile.php?id=100064007445978

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень