Пошук

Новообиходівська бібліотека-філія

     В 1996 році в новозбудованому селі Нові Обиходи було відкрито сільську бібліотеку. Першим і працюючим донині бібліотекарем є Мельник Оксана Іванівна.

     Бібліотека була розташована в приміщені житлового будинку, займала дві кімнати. В першій кімнаті розміщувалась дитяча, а в другій доросла і галузева літератури. Книжковий фонд бібліотеки складав близько 2500 примірників. Завдяки допомозі районної бібліотеки, сільської ради та жителів села бібліотека поступово поповнювалася новими книгами.

     В 1996 році сільську бібліотеку було перенесено у приміщення Новообиходівської ЗОШ І-ІІІ ст., де для потреб книгозбірні було виділено приміщення на другому поверсі загальною площею 25 кв. м.


Бібліотекар Новообиходівської сільської бібліотеки Мельник О.І.

  З кожним роком книжковий фонд бібліотеки поповнюється новими надходженнями. На даний час книжковий фонд складає 3406 примірників.


Аматорський коллектив.

  У 2011 році в результаті кропіткої роботи бібліотекаря в книгозбірні було облаштовано краєзнавчий куточок, а саме: було зібрано чимало предметів побуту минулих часів : сорочки, рушники, предмети домашнього вжитку, які зручно розташувалися у окремо відведеному місці сільської бібліотеки.


Предмети побуту в  краєзнавчому  куточку.

     Краєзнавчий куточок полюбляють відвідувати учні школи. Куточок постійно поповнюється новими експонатами.


Учні школи роздивляються експонати краєзнавчого куточка.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень