Список працівників апарату Райгородської сільської ради



п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

   Посада

 
 

1

 Михайленко Віктор Миколайович

  Сільський голова

 

2

 Менюк Інна Іванівна

  Секретар сільської ради та виконавчого комітету

 

3

 Вільчинська Лариса Едуардівна

  Перший заступник сільського голови

 

4

 Мельниченко Микола Сергійович

  Староста (Ситківці, Джуринці)

 

5

 Швець Тетяна Миколаївна

  Староста (Семенки, Нижча Кропивна,  Салинці, Мар'янівка)

 

6

 Білошицький  Петро Васильович

  Староста (Вища Кропивна, Гута)

 

7

 Ємсенко Сергій Михайлович

  Староста (Юрківці, Рубіжне)

 

8

 Цюпка Юрій Олесандрович

  Староста (Ометинці)

 

9

 Лазаренко Олександр Вікторович

  Староста (Нові Обиходи, Самчинці, Городниця. Коржівка, Коржів, )

 

10

 Будко Наталія Олександрівна

  Староста (Мельниківці, Червоне)

 

11

 Запорожчук Наталія Іванівна

  Головний спеціаліст

 

12

 Яремко Інна Миколаївна

  Державний реєстратор 

 

13

  Кухар Віталій  Миколайович

 Державний реєстратор 

 

14

 Березюк Сергій Борисович

 Спеціаліст з цивільного захисту

 

15

  Лазарчук Володимир Олександрович

  Спеціаліст І категорії

 

16

  Галайда Діна Олександрівна

  Спеціаліст І категорії

 

17

  Ковтонюк Ліана Василівна

   Спеціаліст

 

18

  Мандрик Павло Олександрович

   Завідувач сектору з питань реєстрації, військового обліку та юридичного супроводу

 

19

  Задорожний Максим Миколайович

  Начальник відділу інформаційного забезпечення та внутрішньої політики

 

20

  Заєць Віктор Васильович

  Підбирач довідкового та інформаційного матеріалу

 

21

  Томащук Юлія Миколаївна

  Підбирач довідкового та інформаційного матеріалу

 

22

  Талавера Ганна Валеріївна

  Начальник відділу "ЦНАП"

 

23

  Маринич Олена Михайлівна

  Адміністратор відділу "ЦНАП" (Ситківці)

 

24

 Ковальчук Тетяна Леонідівна

  Адміністратор  відділу "ЦНАП"  (Райгород)

 

25

  Широкоступ Наталія Вікторівна

  Діловод (Коржівка)

 

26

  Іщенко Наталія Анатоліївна

  Діловод (Юрківці)

 

27

  Манченко Євдокія Іванівна

  Діловод (Джуринці)

 

28

  Цюпка Яніна Володимирівна

  Діловод (Вища Кропивна)

 

29

 Березюк Ірина Миколаївна

  Діловод (Мельниківці)

 

30

 Мельник Оксана Іванівна

  Діловод (Нові Обиходи)

 

31

 Люлька Анатолій Миколайович

  Водій

 

32

 Мельничук Наталія Тихонівна

  Прибиральниця службових приміщень(Райгород)

 

33

 Пальченко Валентина Михайлівна

  Прибиральниця службових приміщень (Юрківці)

 

34

 Коваленко Павліна Василівна

  Прибиральниця службових приміщень (Мельниківці)

 

35

 Плетінка Світлана Дмитрівна

  Прибиральниця службових приміщень (Ометинці)

 

36

 Калінчак Ніна Василівна

  Прибиральниця службових приміщень (Ситківці)

 

37

 Менюк Марія Іванівна

  Прибиральниця службових приміщень (Джуринці)

 

38

 Сироветник Юрій Анатолійович

  Двірник (Вища Кропивна)

 

39

 Березюк Борис Миколайович

  Двірник  (Мельниківці)

 

40

 Муха Віктор Михайлович

  Двірник (Джуринці)

 

41

 Симоненко Юрій Андрійович

  Сторож (Райгород)

 

42

 Самойлов Віталій Васильович

  Опалювач (Ситківці)

 

43

 Рябошапко Олександр Григорович

  Опалювач (Ситківці)