Немирівський район, Вінницька область

ДНЗ "Ромашка" с. Райгород

25.12.2012 р.на території Райгородської ЗОШ відбулося відкриття дитячого садочка "Ромашка", у якому тепер будуть навчатися 36 дітей, а також з'явились робочі місця для 13 жителів с. Райгород.

Більше фото на сайті Райгородської бібліотеки

31.05.2013 р. відбувся перший випуск ДНЗ "Ромашка".

Іще наче зовсім недавно відкрив свої двері для малят новоутворений дитячий садочок "Ромашка", розташований на території Райгородської школи. І ось сьогодні десятеро дітей - 5 хлопчиків та 5 дівчаток залишили його поріг, щоб перейти у перший клас Райгородської середньої школи. Радість і сум були на очах у присутніх батьків, дітей та вихователів. Радість - що дітки стали доросліші, розумніші, отримали знання і вже видно результат довгої та нелегкої праці, сум - тому що кожна дитина стала вже рідною та близькою і не хочеться розлучатись. Проте життя продовжується, і на їх місце невдовзі прийдуть інші дітки, щоб продовжити естафету у Країні Знань.

Більше фото на сайті Райгородської бібліотеки