Райгородська ЗОШ І-ІІІ ст.

Навчання селянських дітей в містечку Райгород роз­почато з 1862 року, а в 1888 році відкрита церковно - приходська школа, для якої було збудовано спеціальну будівлю, яка збереглася до цього часу.
Приміщення школи були малими, тому в 1970 році добудували корпус для молодших класів, та хімічний і фі­зичний кабінети, столову й майстерню, а в 1985 році побудували спортзал. В них і до цього часу тут навчаються діти.
І до сьогоднішнього дня школа продовжує давати знання дітям, які проживають не лише в селі Райгород, а й у селах Н.Кропивна, Семенки, Мар’янівка, Слобідка, Червоне, Нові Обиходи.
Зараз у школі навчається 129 учнів. Діють різні гуртки, проводяться різні цікаві свята, конкурси. Педколектив докладає максимум зусиль, щоб навчання для учнів було цікавим і сучасним.

Школа має свій сайт, який Ви також можете переглянути: