Немирівський район, Вінницька область

Новообиходівська ЗОШ І-ІІІ ст.

У вересні 1994 року зусиллями будівельників та призначеного директора школи Усаченка Анатолія Михайловича, гостино відкрила двері нова середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів.

Новообиходівська ЗОШ І-ІІІ ст.

1 вересня 1994 року вважається днем народженням сільської школи. До Новообиходівської ЗОШ І-ІІІ ступенів почали ходити діти не тільки із Нових Обиходів, а й із сусідніх сіл: Самчинець, Коржівки та Городниці.

Навесні з ініціативи колишнього директора школи Усаченка Анатолія Михайловича в 1995 року на території школи, заклали фруктовий сад. Всі працівники школи, учні  старших класів під керівництвом завгоспа школи Сергієнка Петра Петровича активно та старанно посадили молоді  деревця. Нині цей сад радує око не тільки весняним буйним цвітом, але й гарними багатими врожаями восени.

З 1997- 2006 рік посаду директора школи обіймав вчитель історії Мельниченко Микола Іванович.

З 2006 року на посаду директора обіймає Собченко Марина Василівна.

Директор Новообиходівської ЗОШ І-ІІІ ст. Собченко М.В.

Протягом 2006-2015рр. було зроблено капітальний ремонт спортзалу, перекрито 80%  покрівлі приміщення школи,  зроблено ремонт другого поверху школи та поточний ремонт першого поверху, оновлено стенди, створено два рекреаційні куточки.