Немирівський район, Вінницька область

Новообиходівська громада

Новообиходівській  громаді  підпорядковуються такі населені пункти:

• Село Нові Обиходи (636 чол.)
  • Село Самчинці (69 чол.)

Староста Новообиходівської  громади -  Білик Ніна Василівна

• народилася 5 березня 1970 року в селі Ометинці Немирівського району,
  • громадянка України,
  • освіта вища,
  • 1984 р. закінчила Ометинецьку  восьмирічну школу Немирівського району ,
  • 1986 р. закінчила Ситковецьку  загальноосвітню школу Немирівського району,
  • 1992р. закінчила Вінницький державний педагогічний інститут ім. М.Островського  здобувши фах вчителя російської мови і літератури.
  • 1992-2002 р працювала вчителем Райгородської ЗШ ,
  • з 2002-2010р. працювала в Новообиходівській сільській раді на посаді секретаря сільської ради.
  • З 2010р.по 2016р. працювала в Новообиходівській сільській раді на посаді сільського голови
  • Сімейний стан: одружена.

Виборчий округ № 7. Ковальчук Олена Григорівна

• Дата народження: 20.08.1975р. с. Обиходи Коростенського району Житомирської області
  • Громадянка України
  • Освіта: середня-спеціальна
  • 1992р. закінчила Обиходівську ЗОШ Коростенського району.
  • 1994р. закінчила Житомирське фармацевтичне училище ім..Г.С.Протасевича (фах-лабораторна діагностика).
  • З 1994р.працює  в Немирівській ЦРЛ на посаді  фельдшера-лаборанта
  • Територіальні межі округу: вул. Мельника  с.Нові Обиходи

Виборчий округ № 8. Остапенко Олексій Петрович

• Дата народження:  27.05.1977р. м. Вінниця
  • Громадянин України
  • Освіта: вища
  • 1994р. закінчив Вінницьку ЗОШ №17.
  • 1999р.Закінчив  Вінницький державний політехнічний університет за фахом інженер-механік.
  • З 2000р. -приватний підприємець  пансіонату «Наш дім» с.Нові Обиходи
  • Сімейний стан: одружений
  • Територіальні межі округу: вул. Залізнична, вул. Гагаріна, вул. Лісова

Виборчий округ № 9. Залізко-Міщук Олена Миколаївна

• Дата народження:  11.11.1980р. с. Думинське Овруцького району Житомирської області
  • Громадянин України
  • Освіта: середня-спеціальна
  • 1996 р. навчалась у Руднянській ЗШ Овруцького району ,
  •  1996-1997р. навчалась у Новообиходівській ЗОШ
  • 2000р. закінчила Брацлавський технікум  (фах -бухгалтерський облік)
  • з 2008-2015р.р. працює в Новообиходівській сільській раді на посаді землевпорядника.
  • З 2015-2015рр. працює в Новообиходівській сільській раді на посаді секретаря сільської ради
  • Сімейний стан: одружена
  • Територіальні межі округу: вул. Дружби, вул. Молодіжна, вул. Овруцька, вул. Сонячна, вул. Старинця , вул. 14 Вересня –села Нові Обиходи

Виборчий округ № 10. Чераньова-Собідко Світлана Миколаївна

• Дата народження:  26.05.1962р. с. Самчинці Немирівського району
  • Громадянка України
  • Освіта: середня
  • 1979р. закінчила Райгородську ЗШ Немирівського району
  • 1979-1982р. працювала робітником ВінницькогоГПЗ.
  • 1982-1995р.працювала помічником вихователя в дитячому садку м.Південноукраїнськ.
  • 2000-2005р. працювала зоотехніком ВСК «Надія» с.Коржівка.
  • 2005-2012р. працювала агентом з ідентифікації тварин
  •  Станом на 2017 рік-тимчасово безробітна
  • Територіальні межі округу: с. Нові Обиходи вул. Житомирська, с.Самчинці

Історія Новообиходівської сільської ради об’єднала історії та традиції поліського села Обиходи Коростенського району Житомирської області та села Самчинці Немирівського району Вінницької області.

Село Самчинці засноване ХІ-ХІІ ст. нашої ери. В 1960-ті роки на териториї с.Самчинці проживало 750 чол. Працювала восьмирічна школа на 250 учнів, дитячий садочок на 50 дітей, ФАП, клуб, бібліотека. З кожним роком жителів ставало все менше і менше.

Село Нові Обиходи побудоване у 1993 році для переселенців із зони відчуження після аварії на Чорнобильській АЕС. Переселенцями стали жителі села Обиходи Коростенського району та кількох сіл Овруцького району. Село будували з усією інфраструктурою. На териториї сільської ради працює: ЗОШ І-ІІІ ст., амбулаторія ЗПСМ, сільська бібліотека, центр дозвілля молоді, поштове відділення, яке обслуговує територію Новообиходівської та Коржівської сільських рад, АТС на 500 номерів, з 2000р. працює пансіонат здорового способу життя «Наш дім», в 2012р в приміщенні ЗОШ відкрито ДНЗ «Сонечко» на одну різновікову групу, КСП «Полісся», ДП «Сільсервіс-Н», сім торгових точок.