Новини

НЕМИРІВСЬКА  РАЙОННА  ФІЛІЯ  ВІННИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО  ЦЕНТРУ  ЗАЙНЯТОСТІ  ІНФОРМУЄ

Відбудеться презентація роботодавців

16:37 09.08.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Презентація роботодавця  ТОВ «ПРЕМІУМ КОЛЛ»

16:08 07.08.2018

Про потребу в працівниках:

До Державної служби зайнятості (Центрального апарату) надійшло звернення Товариства з обмеженою відповідальністю «АПБ ТОПАЗ», код ЕДРПОУ 36566856 (адреса: м. Київ, вул. Пріорська, 21), яке виконує загально будівельні роботи по влаштуванню внутрішніх систем опалення, монтажу котелень, індивідуальних теплових пунктів, систем водопостачання і водовідведення та влаштування систем пожежогасіння, щодо потреби у працівниках та надання допомоги у підборі претендентів на вакансії:

14:22 18.07.2018

ОГОЛОШЕННЯ

22 червня 2018 року з 10:00 до 12:00 год.  відбудеться  захід «День відкритих дверей» наКП "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" для укомплектування вакансій роботодавця, за  адресою : м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 29.

14:27 12.06.2018

ОГОЛОШЕННЯ

14 червня 2018 року з 09:00 до 10:00 год.  в приміщенні Правобережного   РЦЗ           міста Вінниці  на  3-му  поверсі  за  адресою : м. Вінниця, вул. Стрілецька, 3а відбудеться презентація вакансій роботодавців фінансово - економічного  спрямування.         На презентацію запрошуємо усіх бажаючих знайти роботу та стабільний         заробіток.

14:34 11.06.2018