Про потребу в працівниках:

Дата: 18.07.2018 14:22

До Державної служби зайнятості (Центрального апарату) надійшло звернення Товариства з обмеженою відповідальністю «АПБ ТОПАЗ», код ЕДРПОУ 36566856 (адреса: м. Київ, вул. Пріорська, 21), яке виконує загально будівельні роботи по влаштуванню внутрішніх систем опалення, монтажу котелень, індивідуальних теплових пунктів, систем водопостачання і водовідведення та влаштування систем пожежогасіння, щодо потреби у працівниках та надання допомоги у підборі претендентів на вакансії:

• слюсар-сантехнік           з/пл. від 12000 грн.        – 30 чол.
  • електрогазозварник       з/пл. від 15000 грн.        – 20 чол.

Характер виконуваної роботи: Постійний або за договорами цивільно-правового характеру

Стаж роботи:  від 1 року;

Підприємство забезпечує:

- іногородніх працівників гуртожитком (оплата за гуртожиток за рахунок робітника – 1000 грн. на місяць);

- сприяння у навчанні.

За більш детальною інформацією з питань працевлаштування звертатись   за адресою: м. Київ, вул. Пріорська, 21, або за телефоном: 096-554-48-41.

Також за  інформацією та консультаціями звертайтесь до Немирівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, вул. Соборна, 93Б, м. Немирів, Вінницька обл., 22800,

тел. (04331) 2-25-97, 2-14-88,2-37-55,факс 2-14-88,

E-mail : nem.rcz@gmail.com.