П’ятнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад (2018 рік)

Дата: 22.06.2018 13:50

Рішенням Конкурсної ради  ( розпорядження  Вінницької обласної ради) XV обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад визнано  переможцями 355 проектів, фінансування яких буде здійснено з обласного бюджету та фонду охорони навколишнього природного середовища спеціального фонду обласного бюджету, сформованого за рахунок надходження екологічного податку.

Райгородська об’єднана територіальна  громада визнана переможцем в трьох проектах :

1. «Спорт – здоров’я громади , а отже  іі успішне майбутнє».

Будівництво спортивного майданчика в с. Нові Обиходи Немирівського району Вінницької області  на території Новообиходівської школи, яке включає придбання та встановлення спортивного знаряддя( тренажерів, спортивних комплексів).

2. «Привчання до спорту   з дитинства – фундамент цінностей на майбутнє».

Будівництво спортивно-ігрового майданчика в с. Коржівка  Немирівського району Вінницької області  на території Коржівської  сільської ради , яке включає придбання та встановлення дитячих  спортивних комплексів, гойдалок, каруселей.

3 . «Чисте село - гармонія людини і природи»

Облаштування територій та встановлення сміттєвих баків (контейнерів)  для роздільного збирання твердих побутових відходів - за видами матеріалів,  в населених пунктах громади.