Реалізація проектів за рахунок субвенції на формування інфраструктури ОТГ

Дата: 02.02.2018 13:31

За рахунок   коштів на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад проведено наступні роботи:

1. Проведено заміну  вікон та вхідних  в  Новообіходівській загальнооовітній школі І-ІІІ ступенів  по вул. Мельника 26,  в селі Нові Обиходи.

2. Проведено реконструкцію  лінії електропередач  для встановлення    вуличного  освітлення   в   с. Семенки.

3. Виготовлено  проектну документацію  для  капітального  ремонту   дорожнього  покриття по вулиці Шевченка  ( від  буд. №58 до буд. №94) в   в селі Райгород.

4. На зекономлені  від реалізації  проектів кошти проведено  заміну   частини вікон та вхідних дверей в    Будинку культури по  вулиці Миру 16а , в селі Райгород.