Немирівський район, Вінницька область

Бібліотека с. Н. Обиходи

В 1996 році в новозбудованому селі Нові Обиходи було відкрито сільську бібліотеку. Першим і працюючим донині бібліотекарем є Мельник Оксана Іванівна.

Бібліотека була розташована в приміщені житлового будинку, займала дві кімнати. В першій кімнаті розміщувалась дитяча, а в другій доросла і галузева літератури. Книжковий фонд бібліотеки складав близько 2500 примірників. Завдяки допомозі районної бібліотеки, сільської ради та жителів села бібліотека поступово поповнювалася новими книгами.

В 1996 році сільську бібліотеку було перенесено у приміщення Новообиходівської ЗОШ І-ІІІ ст., де для потреб книгозбірні було виділено приміщення на другому поверсі загальною площею 25 кв. м.

Бібліотекар Новообиходівської сільської бібліотеки Мельник О.І.

З кожним роком книжковий фонд бібліотеки поповнюється новими надходженнями. На даний час книжковий фонд складає 3406 примірників.

Аматорський коллектив.

У 2011 році в результаті кропіткої роботи бібліотекаря в книгозбірні було облаштовано краєзнавчий куточок, а саме: було зібрано чимало предметів побуту минулих часів : сорочки, рушники, предмети домашнього вжитку, які зручно розташувалися у окремо відведеному місці сільської бібліотеки.

Предмети побуту в  краєзнавчому  куточку.

Краєзнавчий куточок полюбляють відвідувати учні школи. Куточок постійно поповнюється новими експонатами.

Учні школи роздивляються експонати краєзнавчого куточка.