Немирівський район, Вінницька область

Відбулась зустріч з депутатом Верховної Ради Демчаком Р.Є.

24.02.2017 року в приміщенні Райгородського Будинку культури о 14.00 год. відбулась зустріч жителів нашої громади з депутатом Верховної Ради - Демчаком Русланом Євгенійовичем.

Під час зустрічі Руслан Євгенійович зпочатку привітав присутніх з утворенням нової об'єднаної територіальної громади і побажав їй процвітання.

Потім депутат розповів про те, які питання  він вирішує у Верховній Раді і продемонсррував буклет, що був розданий усім присутнім, по якому детально розповів куди і як виборці можуть звертатись у разі необхідності і які саме питання він спроможний вирішувати свіїми депутатськими повноваженнями.

Після усього від жителів громади були задані різні питання, на які Руслан Євгенійович та фахівці і помічники з його комнди давали змістовні відповіді, було передано Народному депутату письмові звернення. А також були висловлені великі подяки від людей які вже отримали від депутата допомогу у вирішенні їх прроблем.