Немирівський район, Вінницька область

Голова громади

Автобіографія

Махиня Костянтин Костянтинович

Народився  22 січня 1964 року в с. Гута Немирівського району  Вінницької  області.

В 1971 році  пішов у школу,

В 1981 році закінчив  Райгородську середню  школу  і вступив до Уманського  сільськогосподарського  інституту  на агрономічний факультет.  В 1986 році закінчив з відзнакою даний  учбовий  заклад, одержав  спеціальність – вчений агроном.

З березня місяця 1986 року по червень 1987 року  працював головним агрономом колгоспу «Родина» с. Семенки Немирівського району.

29.06.1987 року  призваний на службу в ряди Армії.

12 листопада 1988 року демобілізувався з лав збройних сил і знову приступив до обов’язків головного агронома колгоспу  «Родина» с. Семенки

12.02.2000 року по переводу пішов працювати головним агрономом ЗАТ АФ «Мирів»  с. Зяньківці Немирівського району,  де працював по 8 квітня  2006 року.

08 квітня 2006 року обраний  сільським головою Семенської сільської ради,  де працював  три  скликання .

11.12.2016 року був обраний сільським головою Райгородської  об’єднаної територіальної громади.

Одружений. Дружина – Махиня Антоніна Василівна, 1960 р.н.,  не працююча, пенсіонер за віком.

Син Махиня Юрій Костянтинович, 1981 р.н., одружений, працює фельдшером  швидкої допомоги  Немирівської ЦРЛ.

Син Суходольський Анатолій Петрович, 1986 р.н., одружений, працює старшим лаборантом-ветекспертом     Помічнянської  лабораторії санветекспертизи  Кіровоградської області. ( Кропивницький).

Дочка Толмачова Наталія Костянтинівна, 1991 р.н., одружена, працює  викладачем  англійської мови  в Немирівському  професійному  ліцеї.