Немирівський район, Вінницька область

ДНЗ "Сонечко" с. Семенки

Семенський   дошкільний   навчальний   заклад  «Сонечко»

Наша адреса:                       вулиця Молодіжна 12 Б

село Семенки

Немирівського району

Вінницької області

22881

У  мальовничому  селі  на  березі  річки  Південий  Буг, посеред  квітучих  лип і зелених  беріз, уквітчаний  чорнобривцями  розташований  дитячий  садочок  «Сонечко».  У ньому  функціонує  одна  різновікова  група дошкільнят, яка  налічує  16 дітей і працює  за програмою «Дитина».  Садочок для  малят – це  справжня  казка.  Естетично оформлені  кімнати закладу манять дітвору з навколишніх сіл, де на них  чекають не тільки  друзі, вихователі, а і веселі ігри, забави.

Садочок «Сонечко»  маленька країна дитинства звідки бере початок могутня ріка людського життя.

У селі дошкільний  навчальний  заклад є важливим  осередком суспільства незважаючи  на складні соціально  економічні умови,тому потребує особливої уваги і державної підтримки. Від стану і рівня роботи ДНЗ багато в чому залежать ціннісні орієнтації дітей в майбутньому - молоді села,  якості і рівня  освіченості  учнів  початкової  школи,  соціально – культурної  ситуації на селі, стабільності  сільської  сім’Ї.  Дошкільний навчальний  заклад – є тим  унікальним  середовищем, у якому  на  ключових  еталонах  розвитку людини відбувається  становлення світогляду,  етичних норм  і т.д. Підтвердженням цього є слова  В Сухомлинського:

«Від  того,  як   буде  почуватися дитина, піднімаючись  на  першу  сходинку  пізнання,  що вона буде  переживати, залежить її подальший  шлях до знань.»

Семенський  дошкільний   навчальний  заклад  «Сонечко» розміщений  у цегляному приміщенні  яке побудовано і здано в експлуатацію  в серпні 2005 року до 2010 року тут була початкова школа.

Засновник дошкільного  закладу Семенська сільська рада  відкрила  дитячий  садок  «Сонечко» 20 грудня  2010 року.

Упродовж 2010 – 2016 років  проводились  поточні ремонти  усіх приміщень, проводиться  ревізія системи опалення і у цьому році потребує перестановки дві грубки.

Працівники дошкільного навчального закладу ретельно зберігають приміщення  та обладнання,  постійно  слідкують за його справністю, вчасно реагують на виявлені недоліки.

Упродовж  останніх років  було проведено наступні роботи: придбано нові меблі на кухню, придбано  холодильник,  облаштовано  ігровий  майданчик,  встановлено  альтанку для проведення  занять на свіжому повітрі.

Придбано  пилотяг,  дитячі стільчики, столи, лавки, придбано тюлі, гардини, килими.  Дошкільний  навчальний  заклад  забезпечений постільною білизною.

У ДНЗ здійснюються передплата періодичних видань для дошкільного закладу  «Дошкільне  виховання ,»  «Практика у правління дошкільним закладом.»

Як і кожен дошкільний   навчальний заклад наш заклад потребує покращення  матеріально – технічної бази, а саме:

• Провести комплекс  енергозберігаючих заходів: заміна вікон і дверей.
  • Провести каналізацію,і облаштувати внутрішній туалет.
  • Обладнання музичної зали меблями і сучасним телевізором.
  • Закупити спортивне обладнання для облаштування спортивного залу.
  • Забезпечити заклад  комп’ютерною  технікою (принтер)
  • Забезпечи підключення до інтернету
  • Провести водяне опалення
  • Переставити грубки (2шт)